КОМПАНІЯ ТОВ «НВП ЕНЕРГОСТАТУС» – виробник БЛОКОВИХ КОМПЛЕКТНИХ ТРАНСФОРМАТОРНИХ ПІДСТАНЦІЙ БКТП(Б) “Beton-PRO” В БЕТОННІЙ ОБОЛОНЦІ

Товариство з обмеженою відповідальністю «НВП ЕНЕРГОСТАТУС» було засноване в жовтні 2014 року. На сьогоднішній день підприємство динамічно розвивається, продукція завойовує довіру споживачів, висока якість та надійна робота виготовленого нами обладнання та БЛОКОВИХ КОМПЛЕКТНИХ ТРАНСФОРМАТОРНИХ ПІДСТАНЦІЙ БКТП(Б) “Beton-PRO” В БЕТОННІЙ ОБОЛОНЦІ досягається за рахунок використання сучасних, насамперед західноєвропейських технологій. Вся продукція виробника повністю відповідає чинним стандартам, що підтверджується сертифікатами відповідності та міжнародним сертифікатам ISO 9001.

Виробництво БКТП(Б) “Beton-PRO”

Товариство з обмеженою відповідальністю «НВП ЕНЕРГОСТАТУС» є виробником БЛОКОВИХ КОМПЛЕКТНИХ ТРАНСФОРМАТОРНИХ ПІДСТАНЦІЙ БКТП (Б) «Beton-PRO» В БЕТОННІЙ ОБОЛОНЦІ потужністю 25-4000 кВА на напругу до 35 кВ включно, які вироблено згідно нормативного документу ТУ У 27.1-39431541-003:2022. БКТП(Б) “Beton-PRO” призначені для перетворення та розподілу напруги 35,10 (6) кВ – 0,4 кВ та постачання електроенергії до споживачів.

ТОВ «НВП ЕНЕРГОСТАТУС» – офіційний дистриб’ютор продукції ТОВ «ЗАПОРІЖЕНЕРГОКОМПЛЕКТ»

Компанія ТОВ «НВП ЕНЕРГОСТАТУС» виступає генеральним дистриб’ютором ТОВ «ЗАПОРІЖЕНЕРГОКОМПЛЕКТ» та пропонує широкий спектр електротехнічного обладнання власного виробництва:

  • комплектні розподільчі пристрій серії E-12S (номінальна напруга 6;10 кВ);
  • комплектні розподільчі пристрій серії E-40S (номінальна напруга 35 кВ);
  • блочно-модульні комплектні електротехнічні будівлі серії Е-House (для приймання, перетворення та розподіл електроенергії).

Компанія зарекомендувала себе як надійний партнер провідних українських забудовників та електромонтажних компаній. Нашу продукцію експлуатують в мережах ДТЕК «Київські електромережі», ПАТ «Вінницяобленерго», ПАТ «Прикарпаттяобленерго», ПрАТ «Львівобленерго» та інших електропостачальних підприємств.

Компанія ТОВ «НВП ЕНЕРГОСТАТУС» – це сучасне підприємство-виробник БКТП(Б) “Beton-PRO”, яке динамічно розвивається, гнучка цінова політика і стабільно висока якість. Це те, що є сприятливою основою для ефективної співпраці!

Представництво у центральних регіонах

ТОВ "НВП ЕНЕРГОСТАТУС"

Україна, 03067, м. Київ, вул. Шутова, буд. 16

Телефон: (044) 351-14-13
  (063) 489-45-40
  (097) 934-88-44
 e-mail:

 energostatus.ltd@ukr.net

Представництво у західних регіонах

ТОВ "НВП ЕНЕРГОСТАТУС"

м. Львів, вул. Зелена, 251

Телефон: (067) 675-75-38

ТОВ "НВП ЕНЕРГОСТАТУС"

Search